Titles you rated
Light of My LionRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5- Nijiiro KaruteRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 3.5