Titles you rated
21 Jump StreetRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Map of Tiny Perfect ThingsRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0