Series
Ratings
68
MisfitsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0