Series
Ratings
41
Money's WarfareRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0