Titles you rated
RoboCop 3Rated ★ 3.0
ElektraRated ★ 1.0- Black LightningRated ★ 2.0
CatwomanRated ★ 3.0
SuperRated ★ 4.0
GeochilmaruRated ★ 1.0
Superhero MovieRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
DaredevilRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0