Movies
Ratings
532
Good NewsRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0