Movies
Ratings
151
The Devil's GameRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0