Movies
Ratings
80
Attila MarcelRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0