Series
Ratings
13
Good DoctorRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0