Movies
Ratings
361
Ocean's EightRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 5.0- Love ComplexRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 4.5
NakedRated ★ 3.5
Little EvilRated ★ 3.5
The Other GuysRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 3.5