Titles you rated
- My Little MonsterRated ★ 3.5
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Life~Love on the LineRated ★ 2.5
Love for Love's SakeRated ★ 1.5
Twilight Out of FocusRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0