Titles you rated
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0