Movies
Ratings
215
InterstellarRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 1.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0