Titles you rated
DefaultRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
RinguRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0