Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 4.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Duke of Death and His MaidRated ★ 3.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 4.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
3%Rated ★ 3.5
Hidden ThingsRated ★ 4.5
Sing "Yesterday" for MeRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5