Movies
Ratings
23
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0