Titles you rated
- The Final SemesterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 2.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 2.5