Movies
Ratings
505
BuriedRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0