Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
RememberRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Run Towards TomorrowRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.0
Bluebird's HouseRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0- Alien SamRated ★ 3.0
- My Lady Boss, My HeroRated ★ 1.5
Idle MermaidRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5