Series
Ratings
95
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
이혼숙려캠프Rated ★ 2.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
I-LANDRated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Our beautiful SummerRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- O′PENing(오프닝) 2024 - 덕후의 딸Rated ★ 4.0
- Don't Press the PeachRated ★ 2.5
Family by ChoiceRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 2.5