Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Crazy/BeautifulRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Hard TruthsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5