Titles you rated
First LoveRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0