Movies
Ratings
319
Once in a SummerRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
LovelaceRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5