Series
Ratings
89
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0