Movies
Ratings
1122
BabylonRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Eyes of Tammy FayeRated ★ 5.0
RetributionRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.5
IFRated ★ 3.5