Titles you rated
Noodle FishRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Red LineRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
Killer EliteRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0