Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Vermiglio, the Mountain BrideRated ★ 3.5
One Week FriendsRated ★ 2.5
No Longer HeroineRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0- WaterdropRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.0