Titles you rated
JawsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0