Titles you rated
Honey and CloverRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
A Whisker AwayRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 5.0
The Door into SummerRated ★ 2.5
Kingdom 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Love the Way You AreRated ★ 3.5