Titles you rated
SaltRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0