Movies
Ratings
876
ElioRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 5.0
BrickRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 5.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 5.0
RevelationRated ★ 3.5
In the Shadow of the MoonRated ★ 4.0
TarotRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 2.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0