Movies
Ratings
349
Malcolm & MarieRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The MastermindRated ★ 3.5- MazeRated ★ 3.0
The Secret AgentRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.5
RageRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0