Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
Swiss Army ManRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
CarneRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 5.0
The SonRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
GrassRated ★ 3.0
By the StreamRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0