Titles you rated
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5