Movies
Ratings
227
Concrete UtopiaRated ★ 1.5- WishRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0