Movies
Ratings
99
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 0.5
Wrong TurnRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.0
Don't ClickRated ★ 1.0
The Final DestinationRated ★ 4.5
Scary MovieRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
TransformersRated ★ 0.5
Hello GhostRated ★ 3.0