Titles you rated
Shark TaleRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0