Titles you rated
Resident EvilRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Number 23Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
The World's Fastest IndianRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Last King of ScotlandRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
SawRated ★ 2.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0