Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
CellularRated ★ 4.0