Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 0.5