Series
Ratings
47
DarkRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
TrespassersRated ★ 4.0
The Sand FlowerRated ★ 0.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Phoenix: Eden17Rated ★ 3.5
FargoRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 1.5
MovingRated ★ 0.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5