Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0