Titles you rated
Bullet TrainRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.5
The InterviewRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5