Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
PandoraRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0