Series
Ratings
70- The Dawn of the EmpireRated ★ 2.0
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 4.5
God of WarRated ★ 2.5
Age of WarriorsRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0- Jang Gil SanRated ★ 2.5
Strike LoveRated ★ 2.0
A Man Called GodRated ★ 2.0
Shin DonRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.0
TazzaRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0