Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0