Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Petite MamanRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
At Eternity's GateRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 0.5
GladiatorRated ★ 4.0- PilotRated ★ 1.5