Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.5
RoomRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
UnbrokenRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 1.5
The KingRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
A Quiet DreamRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.5
AdoreRated ★ 5.0
The DoorRated ★ 4.0
The Fifth EstateRated ★ 3.0