Series
Ratings
13
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5