Movies
Ratings
145
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0